ЖК Квартал Краківський

18 оголошень
Сортувати
на мапі
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський
2
65 м2
8
65 000 $
Детальніше

Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський, 65 м2, без оздоблювальних робіт

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул., 223
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський
3
89 м2
6
75 500 $
Детальніше

Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський, 89 м2, без оздоблювальних робіт

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул., 223
2
67 м2
5
68 000 $
Детальніше

Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський, 67 м2, без оздоблювальних робіт

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул., 223
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський
1
45 м2
7
46 000 $
Детальніше

Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський, 45 м2, без ремонту

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул., 223
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
2
60 м2
3
54 000 $
Детальніше

Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський, 60 м2

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Квартал Краківський
2
57 м2
5
59 000 $
Детальніше

Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Квартал Краківський, 57 м2, без ремонту

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
2
60 м2
5
54 000 $
Детальніше

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
2
57 м2
5
59 000 $
Детальніше

Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський, 57 м2

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
3
74 м2
5
67 000 $
Детальніше

Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський, 74 м2

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
2
60 м2
6
53 100 $
Детальніше

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
2
64 м2
4
64 000 $
Детальніше

Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський, 64 м2

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
2
60 м2
5
885 $/м2
Детальніше

Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський, 60 м2, без ремонту

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
2
64 м2
8
905 $/м2
Детальніше

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
2
57 м2
5
58 000 $
Детальніше

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
2
64 м2
8
57 650 $
Детальніше

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
Продам квартиру незданий новобуд, ЖК Квартал Краківський
2
64 м2
8
57 650 $
Детальніше

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
3
87 м2
2
880 $/м2
Детальніше

Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський, 87.10 м2, без ремонту

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
1
69 м2
3
72 000 $
Детальніше

Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Квартал Краківський, 68.70 м2, без внутрішніх робіт

Вовчинець, Івано-Франківський район, Шевченка вул.
1